Лазерная эпиляция

Відсутність зайвого волосся на тілі – вимога сьогодення, що віддає перевагу активним людям, спортивним і доглянутим. Саме тому, лазерна епіляція, сьогодні висунулася в число найпопулярніших і затребуваних косметологічних процедур.

Швидко, комфортно і назавжди!

Порівняно з іншими способами видалення волосся, лазерна епіляція перевершила найсміливіші мрії лікарів — косметологів. Безболісна, не займає багато часу і не вимагає відновного періоду, що ця технологія здатна позбавити від небажаних волосся не на тиждень або місяць, а назавжди! У чому ж секрет її ефективності? У нас лазерная эпиляция в киеве.

Технологія лазерної епіляції розроблена на базі теорії селективного фототермоліза. Суть її полягає в наступному. Людський волосся містить у своєму складі барвний пігмент – меланін. Якщо направити на ділянку з рослинністю лазерний промінь певної довжини, меланін починає його активно поглинати. При цьому світлова енергія перетворюється в теплову нагрівання, що викликає руйнування фолікула і волосяного стрижня.

Проте в цьому процесі є важлива особливість, пов’язана циклом росту волосся. Лазерний промінь руйнує лише дозрілі цибулини, в той час як інші тільки починають проростати. Тому за одну процедуру видалити всі зайві волосся не вийде. Повний курс лазерної епіляції включає в середньому 8 сеансів, що проводяться з певним інтервалом.

Промінь світла в темному царстві

Ключовий момент ефективності лазерної епіляції – сучасне і досить складне обладнання, здатне генерувати пучок світла певної довжини. Далеко не кожна клініка, а тим більше салони краси, сьогодні можуть придбати апаратуру такого високого рівня.

Київський Центр Goravsky володіє найкращими в світовій практиці видами апаратів для лазерної епіляції. До них належать три установки з різною довжиною світлової хвилі:

Олександритовий лазер (755 нм);
Неодимовий лазер (1064 нм);
BBL (система для фотоепіляції, що працює в широкому спектрі довжини хвиль – 420-1400нм).
Кожна з цих установок призначена для певного фототипу шкіри, що дозволяє нам підібрати для кожного клієнта оптимальну технологію епіляції. У цьому випадку, крім фототипу, враховуються ступінь засмаги, чутливість шкіри та інші індивідуальні характеристики.

Які вигоди Ви отримаєте від лазерної епіляції?

Економія часу та коштів на різні види домашньої депіляції – щоденне гоління, спеціальні креми, аплікації зі смоли або воску. В останньому випадку Ви забудете про біль.
Позбавлення від такої неприємної проблеми, як врослі волосся. У чоловіків подібні горбисті вузлики частіше всього з’являються в області шиї і бороди, а у жінок – у паховій зоні і на ногах.
Гладка, бархатиста шкіра. Цей ефект ви зможете оцінити вже після першого сеансу, причому нові волоски не будуть з’являтися в області епіляції протягом місяця.
Можливість позбавиться від пушкової рослинності на обличчі (у жінок – це «вусики» на верхній губі).
Лікування від фолликулита та інших хвороб, пов’язаних з патологією росту волосся.