ЛЕГКИЕ И ПЛОТНЫЕ ШТОРМОВКИ ДЛЯ ТУРИСТОВ

Любителі активного відпочинку та екстремальних подорожей безсумнівно зацікавлені у підборі відповідного спорядження для своїх занять. Універсальні штормові куртки являють собою одяг для досвідчених мандрівників, адже вони здатні захистити від вітру і негоди, від складних погодних умов, з якими найчастіше пов’язані найпопулярніші види відпочинку. Детальніше на https://el-cap.kiev.ua/odezhda/muzhskaya/kurtki/shtormovye-kurtki/.
Для трекінгу (піших походів по пересіченій і горбистій місцевості) можуть бути рекомендовані штормові куртки, виготовлені з дуже міцних сучасних матеріалів. Спортсменам, для яких критичним є кожен зайвий кілограм, легка куртка стане відмінним варіантом для занять активними видами змагань. Туристів же обрадує відмінна вентиляція тканин, завдяки якій можна буде чудово почуватися в саму мерзенну погоду.
Практична штормова куртка володіє спеціальним анатомічним кроєм для забезпечення повноцінної свободи рухів – це дуже важливо при штурмі різних перешкод, наприклад, при підйомах на вершину пагорба або гори. Для любителів скелелазіння, оптимальним варіантом стане штормова куртка для чоловіків з більш міцної тканини. Модель з посиленням в критично важливих місцях, наприклад під підборіддям, на плечах і ліктях може бути доповнена шнурівкою для регулювання розміру і рукавами, адаптованими для лазіння. Такі штормівки чоловічі виготовляються з багатошарового матеріалу, для кращого утримування тепла. Наявність водонепроникною блискавки гарантує захист від проникнення вологи, якщо штурм гірських вершин пов’язаний з перетинанням струмків або маршрут вимагає спуск по бурхливій річці. Крій куртки забезпечить зручне використання альпіністського спорядження, в тому числі і рюкзака зі спеціальною обв’язкою.