Яндекс.Метрика

Лигатор

Лікування проктологічних хворих в 60% випадків виконується в умовах лікарського кабінету за допомогою лигатор, купити які пропонує наш інтернет-магазин «Proktolog». Інструмент застосовують для лікування гемороїдальних вузлів з середини XX століття. Він дозволяє за 1-3 прийоми позбутися від захворювання нехірургічним шляхом. Ефективний на ранніх стадіях розвитку хвороби, але застосовується і на 2-3 стадіях. Стерильний гемороїдальний лігатор потрібен для постановки кілець з латексу на кровоточивий вузол (процедура лігування). Закупівлю медінструментів у нас роблять великі клініки Росії. Доставка товарів виконується по всій території Росії. Детальныше на https://proktolog.su/catalog/ligatory/.

Види медобладнання для лікування геморою
Ручний лигатор гемороїдальних вузлів, ціна якого залежить від моделі виробу, — переносний хірургічний інструмент для видалення хворобливих утворень шляхом оклюзії їх кровотоку. Конструкція обладнання забезпечує легкий доступ до вузлів, знижує болючий ефект під час процедури і спрощує її виконання. Прилад складається з тонкого довгого стрижня із захопленням (затиск контурний) на дистальному кінці.

Магазин «Proktolog» пропонує купити лігатор гемороїдальних вузлів наступних видів:

Вакуумний.Більш сучасне обладнання. Прилад можна використовувати без додаткової допомоги асистента. Він легше управляємо, має систему відсмоктування і аноскоп, але не підходить для видалення великих утворень. Класичний лігатор вакуумний, ціна якого буде вище, ніж у механічних виробів, складається з відсмоктуючої трубки з’єднаної із захопленням. Останній забезпечений аспіратором низького тиску. Медобладнання виключає необхідність застосування щипців.
Механічний. Універсальним вважають лігатор механічний-інструмент використовують для видалення вузлів різної величини. Прилад складається з металевого стрижня, з’єднаного з затискачем і аноскопа. Потребує допомоги асистента. Вартість хірургічних виробів механічного типу нижче, ніж вакуумних. Робота лікаря з цим видом приладів вимагає більше навичок, оскільки вимагає застосування щипців і регулювання вручну.
При виборі медобладнання треба враховувати, що лигатор вакуумний, купити який з гарантією виробника можна в «Proktolog», має підвиди. Класифікація пристроїв проводиться за кутом нахилу трубки-120, 300 і 900. Для оснащення лікарських кабінетів у нас можна придбати «проктологію, Росія» та інше медобладнання. Управління дистальним захопленням проводить лікар вручну, використовуючи ручки. Постановка кільця або петлі не вимагає додаткових маніпуляцій. Латексні лігатурні стрічки фіксуються самостійно на освіті.