Лимонная кислота

Варіант 1: Курьером
Проводиться в Москві, Санкт-Петербурзі та Нижньому Новгороді. При доставці за МКАД і КАД додатково 25 рублів за 1 кілометр. У нас можно лимонная кислота купить.

Вартість доставки: 300 рублів
Варіант 2: пункт видачі
Вкажіть у коментарі з якогось пункту видачі в Москві, Санкт-Петербурзі або Нижньому Новгороді Ви хочете забрати замовлення. Переглянути перелік пунктів видачі.
Вартість доставки: 150 рублів
Варіант 3: Пункт видачі Boxberry
Мережа пунктів видачі у всіх великих містах Росії. Базовий тариф — 350 руб, відправлення в далекі регіони і мають велику вагу розраховуються індивідуально консультантом. Знайти пункт видачі.

Вартість доставки: 350 рублів
Варіант 4: Пошта Росії
Базовий тариф — 350 руб, відправлення в далекі регіони і мають велику вагу розраховуються індивідуально консультантом.

Вартість доставки: 350 рублів
Варіант 5: Транспортна компанія
Вартість доставки розраховується індивідуально, від 500 рублів. Відправити замовлення можна транспортною компанією на Ваш вибір (Ділові Лінії, ПЕК, СДЭК, EMS тощо). У ряді компаній оплатити послуги перевезення можна безпосередньо обраної транспортної окремо від замовлення. Для уточнення вартості перевезення дочекайтеся узгодження замовлення з консультантом.

Вартість доставки: 500 рублів
Опис Лимонна кислота, 1 кг
Лимонну кислоту можна купити від 1 кг. Гарантуємо професійне якість і високу ступінь очищення. Є сертифікати та паспорт якості.

Хімічна формула: C6H8O7*H2O

Реєстр. номер CAS: 5949-29-1

Лимонна кислота, 1-водна — білий кристалічний порошок. Застосовується в якості компонента буферних розчинів у фармацевтичній промисловості; як компонент багатьох лікарських засобів; як реагент для зняття іржі та окалини з металевих поверхонь; при электротравлении міді; в таннирующих розчинах ситцедрукуванні, при виробництві диазобумаг для отримання ефірів лимонної кислоти, що застосовуються в якості пластифікаторів та ін Купити лимонну кислоту в роздріб можна на цій сторінці.