Літій у питній воді

«Літій: подарунок, який використовується в психіатрії» — це заголовок групи на щорічних зборах Американської психіатричної асоціації (APA) 2017 року. Психіатри рекламують цінність цього рецепту як нейротоксин, в тому числі як натурального ліки, виявленого у питній воді. Цей препарат схвалений FDA для придушення маніакальних епізодів, він також порадив без схвалення FDA для боротьби з депресією і для запобігання самогубств — все це не має міцної наукової основи.
Чим же літій корисний для психіатрії? Це самий отруйний і специфічно нейротоксичный препарат в психіатрії. Найбільш руйнівні для мозку методи лікування завжди відносяться до числа найбільш поширених методів лікування в психіатрії. Вони найбільш явно і різко пригнічують почуття, думки і дії людини. Загальним ефектом всіх психіатричних ефектів від ріталіну і прозака до риспердала та інших психіатричних препаратів є придушення почуттів людини.
Гарвардські лікарі вивчили за загальним визнанням суперечливі докази щодо того, поліпшився чи психічне здоров’я спільноти з більш високим природним рівнем літію. Зрозуміло, це поняття смішно. Не звертайте уваги на неправильні дослідження питної води. Захисники не можуть навіть провести наукові дослідження, що демонструють якусь довгострокову користь при будь-якої людської проблеми, в той час як відносно легко показати довгостроковий шкодить роботі мозку.
Тривала літієва психіатрична терапія викликає синдром SILENT (англ. syndrome of irreversible lithium-effectuated neurotoxicity), синдром незворотною нейротоксичності викликаної літієм. SILENT призводить до постійних порушень ходьби, мови і розумових здібностей.
Літієва терапія у нормальних добровольців спричиняє байдужість, соціальний відтік і когнітивну дисфункцію. Звичайне лікування може нашкодити ниркам, щитовидній залозі та іншим органам.
Наскільки нейротоксичний літій?
Ця речовина настільки нейротоксично, що пацієнти повинні періодично здавати кров, щоб перевірити концентрацію нейротоксин в крові. Невеликі коливання концентрації в крові можуть стати настільки нейротоксичними, що пацієнти можуть захворіти і померти, не усвідомлюючи того, що відбувається. Він настільки нейротоксичний, що це викликає апатію, втому, млявість і інші неврологічні відхилення у новонароджених і грудних дітей, яким наказали літій.
Концентрація літію у воді відносно незначна порівняно із іноді смертельною і завжди руйнівної концентрацією, що виникає у крові людини якому прописали його за рецептом. Ці невеликі концентрації у питній воді не мають жодного впливу на людей.
Так навіщо ж піднімати таку суперечливу ідею, як літій у питній воді? Ніщо не вводить в оману дбайливих батьків як коротке згадування їх довіреної дитячого психіатра про літії, є «природним речовиною», вже знайденим у питній воді і вважається корисним. Лікарі не будуть нагадувати батькам, що це один з найбільш отруйних мінералів і «натуральних» елементів зустрічаються в природі. «Натуральними» отрутами є: ртуть, свинець, азбест, миш’як та іонізуюча радіація.
Слід звільнитися від ліків для мозку
Психіатрія завжди шукає відповіді у всіх неправильних місцях. Але, можливо, ці прихильники ліків знають, що вони роблять. Одним з найбільш очевидних ефектів літію на людей і тварин є загальне пригнічення добровільної діяльності або сили волі. Будь-яке творче і спонтанну поведінку стирається. Ви хочете залишитися вільною і незалежною людиною? Тоді будьте напоготові відносно планів щодо впровадження літію в вашу питну воду. Тим часом уникайте використання літію в якості психіатричного препарату вами і членами вашої родини.