Лицензия на продажу алкоголя

орговля алкоголем належить до переліку дій, що підлягають обов’язковому ліцензуванню. Ліцензія на право торгівлі алкогольними напоями — це дозвільний документ державного зразка, який посвідчує право його власника здійснювати оптову та роздрібну торгівлю.

Алгоритм отримання, термін дії, вартість ліцензії та інші питання регламентує законодавство України. У нас лицензия на продажу алкоголя.

Наша юридична компанія надає послуги у супроводі отримання різного виду ліцензій р. в Київ.

Як отримати ліцензію на алкоголь?
Більшість торговельних мереж стикаються з питанням про те, як отримати ліцензію на алкоголь. Якщо вам необхідно оперативно і без зайвого бюрократичного зволікання отримати дозвільний документ, звертайтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців нашої компанії. В процесі це забезпечить вам швидке отримання ліцензії з оптимізацією зусиль та витрат, як тимчасових, так і матеріальних, а в результаті — професійно і якісно виконане доручення.
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем
Для того щоб оформити дозвіл на роздрібну торгівлю алкогольними напоями необхідно подати заяву, а також копію (завірену нотаріусом або органом ГФС) довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які є в пункті, де здійснюється роздрібна торгівля. Всі документи подаються в Головне управління або Центр обслуговування платників податків за місцем ведення торгівлі. У разі якщо ваші інтереси представляє адвокат або юрист, для подачі документів необхідна також довіреність.

Найменування послуги Терміни
консультація юриста
оформлення пакету документів
1 роб. день
подача документів в орган ліцензування
отримання ліцензії
10 раб.днів
Ліцензія дійсна протягом 1 року. Варто відзначити, що ліцензіат зобов’язаний зареєструвати її в органі доходів та зборів, а для сільської місцевості — і в органі місцевого самоврядування за місцем здійснення діяльності.

Слід пам’ятати, що у разі, коли склад для зберігання товару та місце торгівлі розташовані за різними адресами, дані про місце зберігання необхідно внести до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

Ціна ліцензії для роздрібного продажу спиртних напоїв встановлена в законодавстві в розрахунку на кожен заявлений електронний контрольно-касовий ааппарат (книгу обліку розрахункових операцій), які є в пункті торгівлі, і становить:

для продажу алкогольних напоїв, за винятком сидру і перрі (без додавання спирту) — на території міст 8 тисяч гривень; на території сіл і селищ (крім тих, що розташовані в межах територій міст) — 500 гривень;
за умови оформлення ліцензії на роздрібну торгівлю спиртними напоями, для продажу сидру і перрі окрема ліцензія не потрібна, в іншому разі вартість дозволу для торгівлі сидром та перрі (без додання спирту) становить 780 гривень для кожного торгового місця.
Оплата здійснюється щоквартально.