Лодка ПВХ

Задумалися про покупку надувного човна? Ми з радістю допоможемо вам з вибором гумового човна для риболовлі або відпочинку на воді. Сьогодні на ринку надувних човнів ПВХ існує величезна кількість варіантів. Всі надувні човни діляться на гребні і моторні човни. Так само човни надувні відрізняються кількістю пасажирів, довжиною, діаметром балонів і звичайно вагою. Детальніше http://lodkibark.dp.ua/lodki-pvh/.

Надувні гребні човни
Дані надувні човни поділяються на гребні човни без транцем і з навісним транцем для установки човнового мотора. Гребний човен зазвичай розрахований на одного або двох пасажирів. Даний тип човна ідеально підійде для риболовлі з вудкою на невеликому озері. Основною перевагою гребних надувних човнів є невелика вага і легкість транспортування. Одномісні гребні човни з легкістю транспортуються навіть в громадському транспорті. Двомісні човни помістяться в багажник будь-якого автомобіля.

Моторні човни надувні
Надувні моторні човни мають ряд переваг в порівнянні з алюмінієвими і пластиковими човнами. Основний плюс це простота перевезення. Надувні моторні човни в здутому вигляді мають невеликі розміри і вагу. Для зберігання надувних човнів підійде як гараж, так і балкон. Моторні човни діляться на плоскодонні і човни з надувним кілем. Всі надувні моторні човни обладнані стаціонарним транцем для установки підвісного човнового мотора. Перед вибором моторного човна Вам в першу чергу варто визначитися з завданнями, які повинна виконувати човен, місцями експлуатації і потужністю використовуваного двигуна.

Якщо Ви збираєтеся використовувати човен на тихих, закритих водоймах, де немає великої хвилі і не стоїть завдання переміщення на великі відстані, то варто зупинити свій вибір на плоскодонних човнах. Надувні плоскодонні човни доцільно використовувати з моторами до 10 к. с.