Лодка пвх

Якщо ви рибалка, мисливець, турист або просто любитель активного відпочинку на воді, то серед різноманітного набору обладнання та аксесуарів, які необхідно брати з собою, особливе місце займає човен. Проста, але зручна, надійна і функціональна річ, яка дозволить вам відпочити від метушні міста, відчути єднання з природою, весело провести час з друзями і прийти в гармонію з самим собою, адже ніщо так не відновлює внутрішній баланс, як вода. І коли вона вас оточує, будь-які проблеми відходять на другий план. У нас продажа лодок пвх.

Завжди з собою
Серед усього різноманіття плавзасобів в окремій ніші знаходяться надувні човни. Вони займають мало місця як при зберіганні, так і при транспортуванні, що дозволяє будь-якому бажаючому стати їх володарем. Навіть якщо у вас маленька квартира в центрі міста, це не стане перешкодою для регулярного відпочинку на воді.

Їх легко транспортувати. Човен надувний з веслами в спущеному стані важить близько двадцяти кілограм і укладається в рюкзак, що дозволяє його нести навіть одній людині. Варіант з мотором без проблем поміщається в багажнику автомобіля, не займає багато простору і швидко накачується до функціонального стану вже на водоймі. Якщо ж ви віддаєте перевагу возити човен в готовому стані, то причіпний лафет дозволить без зусиль доставити її до місця.