LPGroup

Компанія LPGroup є комерційно-виробничим колективом і реалізує обладнання для АЗС та нафтобаз. У штат компанії входять відділи реалізації продукції (комерційні відділи), так і декілька виробничих майданчиків.

На власному виробництві під суворим технологічним контролем випускається наш флагманський продукт, що користується великим попитом — газова технологічна система АМТ-ГАЗ. Вона відрізняється мінімальними витратами на монтаж в споруджувану або реконструируемую АГЗС або МАЗКИ й експлуатацію. Особливості конструкції ТЗ АМТ-ГАЗ дозволяють розташовувати її на мінімальній відстані від об’єктів. Детальніше на http://lpgroup.ru/.

Ми по праву вважаємо себе і інжиніринговою компанією, що дозволяє нам мати багато конкурентних переваг — ми завжди можемо внести необхідні корективи і самостійно їх втілити під індивідуальні запити клієнта. У цьому полягає основна стратегія діяльності компанії — все для клієнта! Іншими словами, ми стали клієнтоорієнтованою компанією, яка прагне працювати максимально ефективно і максимально дружньо по відношенню до кожного покупця.

Наша власна сервісна служба професійно обслуговує всі поставляється обладнання для АЗС і Нафтобаз як в гарантійний, так і в післягарантійний періоди. Якщо Ви плануєте придбати обладнання для АЗС або нафтобази, ми з радістю Вам допоможемо!