Мебель на заказ по индивидуальным размерам

Наша компанія виготовляє меблі за індивідуальними розмірами, а також предмети інтер’єру, такі як двері, плінтус… Розробка і виробництво проектів виробів з дерева здійснюється на власному виробництві колективом професіоналів. Ми створюємо оригінальну функціональну меблі для сучасних інтер’єрів, перетворюючи життєвий простір, роблячи його зручним і практичним. У нас мебель на заказ по индивидуальным размерам.

Розробка і виробництво меблів на замовлення – процес досить складний, що забирає багато часу, тому проектування і дизайн меблів краще надати професіоналам. Наше підприємство виготовляє меблі у різних стильових напрямках з різноманітних порід деревини.

Замовлення ми приймаємо в основному в Москві і Підмосков’ї. Це можуть бути квартири, приватні будинки, офіси, магазини, готелі, розважальні центри… В процесі виготовлення меблів ми не застосовуємо дешеві неякісні матеріали, а використовуємо більш міцні та довговічні. Основним напрямком нашої компанії є – виготовлення меблів з дерева на замовлення. Даний вид продукції або вироблений, або облицьований деревом. Під деревом ми маємо на увазі наступні матеріали: масив дерева (дошка), натуральний шпон. Також в якості плитних матеріалів застосовуються матеріали, виготовлені з деревини – МДФ і березова фанера.

Всі ці матеріали володіють хорошими експлуатаційними якостями і тривалим терміном служби.