Мебель

Італійські вітальні Venezia (Венеція) фабрики Florida з Італії в стилі «класика» понад 20 років були хітами російського ринку меблів. На жаль, італійська фабрика Florida поступилася в конкурентній боротьбі за досвідченого покупця і припинила своє існування. У нас найкраща мебель венеция.

Одна з російських меблевих фабрик з успіхом змогла продовжити і розвинути виробництво колекції «Венеція» від фабрики Florida. Нею стала меблева фабрика «Галерея» так само відома по марці «Євромеблі» з підмосковного міста Івантєєвка, яка налагодила збірку відомої вітальні Venezia з деталей меблів і комплектуючих, що поставляються з Італії.

Меблів для вітальні Venezia характерні такі ж елементи декору, як і для колекції Venezia фабрики Florida. Насамперед, це – «корона з листя» в капітелях, яка вінчає витончені пілястри та інші вертикальні елементи дизайну вітальні Venezia Ciliegio. Горизонтальні лінії – фризи карнизів вітрин, шаф і комодів – прикрашає декор «косичка».

Особливістю зовнішнього вигляду меблів для вітальні Венеція в кольорі «вишня» є опуклі фільонки, обсяг яких підкреслює декоративна темна патина. Справжньою знахідкою фабрики «Галерея», втіленої у вітальні Venezia, стали чудові італійські скляні вітражі, які стали окрасою всієї колекції Венеція.

Хочеться окремо відзначити функціональний 5-ти дверний комод з чотирма місткими ящиками посередині, а так ж 4-х дверний комод з широким подвійним відділенням в центрі. Представляє інтерес і кутова вітрина з бічними стеклами, шафа відритий з ящиком, підлогові годинники приємне різноманітність тумб для TV.

Привертає увагу по-справжньому італійський 4-х дверна шафа, який можна використовувати, як вітрину зі скляними полицями або, як книжкова шафа, з дерев’яними полицями. Стулки дверей 4-х стулкового шафи можуть бути, як скляними, так і з вітражними фасадами.