МедПравда

МедПравда — це довідник медичних препаратів, де можна швидко здійснити пошук ліків і легко дізнатися всі необхідні відомості про лікарські засоби, які на сьогодні реалізуються в установах охорони здоров’я. Детальніше на https://medpravda.com.ua/.

Для звичайного користувача, що не має медичної освіти, інформація викладена у вигляді скорочених анотацій. Для лікарів, провізорів та фармацевтів розміщені затверджені Міністерством охорони здоров’я України офіційні інструкції до препаратів.

До того ж, для Вашої зручності на сайті наданий довідник ліків, що дозволяє здійснювати пошук препаратів за різними критеріями:

— за діючою речовиною. При виборі даного методу в перелік знайдених ліків потрапляють аналоги і комбіновані препарати;

— з міжнародного назви;

— АТХ-класифікації;

— за фармакотерапевтичну групу, тут в рядок потрапляють лікарські засоби зі схожим лікувальним дією;

— по виробнику.

Користуючись медичним довідником ліків на нашому порталі, зверніть увагу: в якості додаткового для ознайомлення з інформацією, в розділі «Адаптована інструкція» є середній діапазон цін на лікарський засіб. Дані про вартість були взяті і проаналізовано більш ніж у 10 різних аптек і аптечних мереж.

МедПравда — це ще і портал про здоров’я. Редакція сайту підібрала і розмістила тематичні рубрики, де можна прочитати:

— цікаву, яка застосовується на практиці інформацію про правильне харчування і дієти, рекомендованих при наявності різних захворювань; про користь продуктів рослинного і тваринного походження; про вітамінах і мінералах, їх функції в організмі, симптоми гіпер-, гіпо — та авітамінозів.