Мейн-кун

Однією з найдивовижніших і загадкових порід вважається мейн-кун – ласкавий гігант з серйозним поглядом. Цих створінь називають «кімнатної риссю» і мріють завести багато – що не дивно, адже це найбільші домашні кішки.  Детальніше на http://cattish.ru/breed/maine-coon/. Нижче вказані характеристики зовнішнього вигляду, які вказують на те, що перед вами справжній мейн-кун:

Статура. Дуже велике і м’язисте, з щільною шиєю, сильною спиною і довгим тулубом. Мейн-куни – справжні богатирі серед своїх «побратимів».
Голова. Витягнута і масивна, з високими вилицями і широко розставленими очима. Вуха – великі і трикутні, з «рысьими» китицями на кінчиках.
Хвіст. Досить великий, довгий і дуже пухнастий, дістає до плечей кота. Це справжня прикраса мейн-кунів, шерсть на хвості густа і неймовірно довга.
Кінцівки. Потужні і м’язисті, з пучками шерсті між пальців. Лапи середньої довжини, великі і масивні, з твердою, але дуже витонченою ходою.
Шерсть. Неймовірно густа, важка і пухнаста, з м’яким підшерстям. Шия прикрашена «гривою», а лапи – «штанцями». Забарвлення може бути самим різним.