Мигдаль – це відмінний спосіб нормалізувати рівень цукру в крові

Існує дуже простий спосіб контролювати рівень цукру в крові. Це настільки легко, що ви можете робити це сидячи, дивлячись телевізор або читаючи книгу: просто їжте мигдальні горіхи. Ці незвичайні горіхи, як відомо, володіють приголомшливою медичної цінністю і вони здатні лікувати одне з неприємних захворювань, діабет. Дослідження (1) показало, що мигдаль може допомогти нормалізувати рівень цукру в крові, кров’яний тиск і жири в крові – три важливих фактори впливають на діабет. Їх вживання може допомогти запобігти діабету 2 типу та інші хвороби як рак і серцево-судинні хвороби.
Діабет 2 типу (також відомий як неинсулинозависимый) походить від неефективного використання організмом інсуліну. Це позначається на мільйони людей у всьому світі і в основному є результатом фізичної бездіяльності та надлишкової маси тіла. У той час як його симптоми подібні діабету 1 типу, вони менш часто зустрічається. Це може означати, що захворювання може бути діагностовано лише тоді, коли з’являються ускладнення. Цікаво, що діабет 2 типу раніше був поширений лише серед дорослих, але в даний час намітилася тенденція його зростання серед дітей.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), поширення діабету серед дорослих значно зросла з 4.7 відсотків у 1980 році до 8,5 відсотків у 2014 році. Загальна кількість людей, що страждають діабетом, зросла від 108 мільйонів у 1980 році до 422 мільйонів в 2014 році. Це захворювання швидко прогресує в слаборозвинених країнах.
Діабет, як відомо, є головною причиною сліпоти, серцевих нападів, ниркової недостатності, інсульту і ампутації нижніх кінцівок. Він лікується і його можна уникнути, якщо внести певні зміни в спосіб життя. Здорова дієта і регулярна фізична активність є одними з тих речей, які ви можете зробити, щоб запобігти хворобі. У 2012 році 2.2 мільйона смертельних випадків були пов’язані з високим рівнем глюкози в крові, ці смертельні випадки сталися у людей, які не досягли віку 70 років. До 2030 року ВООЗ передбачає діабет, стане сьомою головною причиною смерті.
«Розуміння здорової закуски і наявність арсеналу корисних калорией, якими насичені закуски, може полегшити людям лікувати їх діабет 2 типу», сказала Люсі Джонс, дієтолог. «Жменька мигдалевого ядра — одна така закуска, яку я рекомендую, тому що дослідження показують, що їх можна їсти людям із зайвою вагою і вони багаті вітаміном E», додала вона.
Мигдаль несе величезну користь здоров’ю. Він допомагає відрегулювати вагу, який є одним з факторів ризику розвитку діабету. Він містить мононасыщенный жир, який допомагає вам довше відчувати себе ситими, що заважає вам наїдатися. Великий вміст волокна наситить вас, навіть якщо ви тільки що з’їли його невелика кількість. Дослідження показали, що ті, хто регулярно їсть мигдаль, з більшою ймовірністю збереже свій ідеальний вагу.
Ці горіхи мінімізують реакційний підвищення рівня глюкози та інсуліну після кожного прийому їжі. Це допомагає запобігти раптовий і небезпечний стрибок рівня цукру в крові, до чого часто призводять більшість страв. Мигдаль регулює належне поглинання і перетравлення глюкози.
У дослідженні 2015 року, виданому в Європейському журналі харчування (European Journal of Nutrition), жінки, які вживали близько 42 г мигдалю як ранкову закуску, успішно контролювали свій апетит і зменшили своє щоденне споживання калорій.
Ще одне дослідження, опубліковане в тому ж журналі в 2013 році, повідомляє, як мигдаль допомагає контролювати голод у дорослих схильних до ризику розвитку діабету 2 типу. Учасники щодня протягом багатьох тижнів вживали 42 грами сухих злегка солоних мигдалевих горіхів і не набрали додаткові кілограми.
Зрозуміло, для уникнення діабету потрібно більше, ніж перекус мигдалю та інших корисних продуктів. Ви повинні регулярно тренуватися, стежити за дієтою, кинути палити, контролювати кров’яний тиск та обмежити вживання алкоголю.