Музыкальные конкурсы фестивали

Фестивальний комітет «Життя міст» заснований на базі Московської дирекції Міжнародної конференції ЮНЕСКО «Культура молодих міст» 24 грудня 1992 року. У нас найкращі музыкальные конкурсы фестивали.

Ми запрошуємо Вас на наші фестивалі, конкурси та творчі тури до Франції, Італії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Австрії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Болгарії, Китаю та інших країн світу.

У Росії ми чекаємо вас на фестивалях «Планета мистецтв» (Москва, Санкт-Петербург, Сочі, Крим, Калінінград, Казань, Воронеж, Геленджик), «Сонце в дитячих долонях», «Різдвяні зірки». В наших культурних проектах беруть участь аматорські та професійні хореографічні та вокальні колективи, інструментальні ансамблі, театральні колективи, окремі солісти та виконавці, а також юні художники та майстри.

Ми співпрацюємо з надійними партнерами за кордоном — фестивальними комітетами, департаментами та асоціаціями культури, меріями міст. Учасники наших фестивалів та інших заходів, що проходять рамках культурних програм, завжди відчувають себе в безпеці і оточені всебічним увагою організаторів.

Повний спектр послуг дозволить вам заощадити час, кошти і сконцентрувати свою увагу на творчій діяльності.

Для початку роботи необхідно всього лише заповнити спеціальну заявку. Вона допоможе нам максимально швидко і ефективно почати співпрацю з Вами.