Наливные полы

Наливні підлоги в Іркутську застосовуються в адміністративних будівлях і заводських цехах, складських приміщеннях і на інших об’єктах міста та області. Їх популярність постійно зростає, вони можуть на рівних змагатися з бетонними покриттями, що саме такий вигляд підстави замовляють багато підприємці і керівники великих концернів для монтажу на підпорядкованих об’єктах, вибирають люди, які роблять ставку на високу якість і тривалий термін служби покриття. У нас найкращі наливные полы.

Сфера використання і основні достоїнства покриття
Наливні підлоги – відмінний вибір для:

морозильних камер і складів;
цехів підприємств харчової і хімічної промисловості;
спортивних залів і медичних установ;
автоцентрів і салонів;
паркінгів.

Такі полімерні покриття естетично виглядають, щоб їх пристрої застосовуються матеріали, які безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людей, тому таку підставу можна вибрати навіть для дитячих загальноосвітніх установ, клінік і оздоровчих центрів. Вони стійкі до дії багатьох хімічних речовин, у тому числі кислот і лугів, після потрапляння на поверхню бруду, фарби, пилу на ній не залишається слідів.

Таке підлогове покриття легко витримує перепади температур і механічний вплив, на ньому майже не залишається слідів від волочіння, ударів, падіння предметів зі значної висоти. З нього без ризику можуть їздити важкі машини і навантажувальна техніка. Вже через добу після влаштування статевого покриття за новою технологією по ньому можна ходити, не ризикуючи пошкодити і залишити вм’ятини. Пошкоджені ділянки легко ремонтуються, після чого покриття виглядає так само бездоганно, як у день монтажу.

Склад покриття вибирається з урахуванням передбачуваних навантажень та інших факторів. Фахівці не тільки підбирають перелік хімічних речовин, але також розраховують їх концентрацію. Заливні підлоги можуть прослужити кілька десятиліть, за умови правильного вибору матеріалів і точного дотримання технології монтажу.