Напольные покрытия

Компанія «Паркет Сервіс» займається продажем підлогових покриттів і надає послуги з їх укладання. За час роботи наш салон заслужив довіру своїх клієнтів. Тема відома нам практично повністю, і ми готові надати Вам всю вичерпну інформацію.

Правильний вибір підлогового покриття здатний зробити інтер’єр розкішним, неповторним та індивідуальним. У нас найкраще напольные покрытия.

Для наших покупців ми надаємо широкий асортимент, прийнятні ціни та якісний сервіс: від консультації до доставки та укладання. Весь асортимент відповідає сучасним стандартам та екологічним нормам.

Ми вибрали для вас підлогові покриття і представляємо тільки якісних і перевірених виробників паркету та інших покриттів. Розвинена мережа і прямі поставки з Європи дозволяють нам займати лідируюче місце серед компаній з продажу покриття для підлоги.

Ми представляємо Вашій увазі підлогові покриття різних торгових марок. Основна категорія представлених на сайті товарів — повністю натуральні покриття ( паркет, інженерна та масивна дошка, пробкові покриття). Друга категорія — ламінат, вінілова і кварцвініловая плитки, терасна дошка. В характеристиках продукції кожної торгової марки ми впевнені, тому що маємо щільні партнерські відносини з провідними виробниками: Upofloor — Karelia, Amberwood, Balterio, Alloc, Pergo, Tarkett, Maestro, Befag, Aller, Egger, Decoria, Art Tile та ін.

Менеджери нашої компанії-професіонали своєї справи, проходять регулярне навчання, чудово розбираються у всіх тонкощах виробництва, переваги і відмінності представленої в нашому салоні продукції. Вони проконсультують Вас і допоможуть визначитися з вибором покриття для Вашого статі, виходячи з Ваших уподобань, технологічних характеристик та якості підготовки підлоги. Обраний Вами матеріал буде доставлений за вказаною адресою, при необхідності кваліфіковані укладальники зроблять не тільки монтаж підлоги, але і виконають обмір приміщення, дадуть професійні рекомендації, яку хімію( клей, грунтовка, лак, масло — віск) і супутні матеріали краще використовувати. Паркетні роботи можуть виконати наші висококваліфіковані фахівці, у яких за плечима величезний досвід укладання та реставрації паркетних підлог.