Насос К 125-100-250

Насос До 125-100-250 (К125-100-250)
насос К 125-100-250 — серії представляють собою відцентрові одноступінчаті агрегати, що використовуються для незабрудненої виробничо-технічної води за винятком морської. Насоси цього типу успішно застосовуються в складі опалювальних систем, систем водопостачання комунальних господарств, а також на всіх промислових об’єктах.

Експлуатаційні обмеження

Купити насоси можна в декількох модифікаціях, в залежності від яких агрегат може використовуватися для перекачування води при температурі від 0оС до +85 ос або від 0оС до +105оС. Кислотна активність водного середовища повинна відповідати інтервалу значень pH 6…9, а вміст твердих мікровлючень величиною до 200 мкм не перевищувати 1% від загальної маси. Крім води за допомогою насосів К-типу можна перекачувати та інші рідини, які по щільності, кислотності і в’язкості відповідають параметрам технічної води.

Особливості конструкції

Насос К — серії – це консольний агрегат з одним робочим колесом і односторонньою подачею рідини до механізму перекачування. Конструкція насоса включає в свій склад перекачивающий вузол і електромотор, що забезпечує привід валу за допомогою пружної муфти. Корпус насоса проводиться з чавуну і має спіралевидну порожнину, вхідний і вихідний патрубок, а також спірально-кільцевій відведення та опорні лапи. Положення вхідного патрубка відповідає розташуванню осі обертання ротора, а вихідний патрубок подається вертикально вгору. Для перекачування рідини використовується лопатеве колесо закритого типу, яке є відцентровим і розвантаженим від впливів осьової сили з допомогою спеціальних отворів або імпелера. Ключовою деталлю, на яку припадають основні навантаження, є вал насоса, що приводиться в дію електроприводом. В якості опор вала використовуються два підшипника, які заповнені консистентним мастилом. Роль ущільнювача валу виконують подвійні сальникові або одинарні торцеві ущільнювачі, охолоджувані допомогою води, що перекачується.