Носочки для педикюра

Це просте, але дуже дієве і практичне японське винахід. Шкарпетки для педикюру містять готовий склад для пілінгу, і дуже полегшують процес глибокого очищення шкіри стоп. При їх використанні можна поєднувати гігієнічний педикюр з іншими процедурами, оскільки шкарпетки дозволяють рухатися (хоча і не дуже активно). У нас найкраші Носочки для педикюра.

Їх широко використовують вдома, але і в якості салонної процедури шкарпетки для педикюру затребувані. Майстер краще вибере фірму-виробника, час процедури та нюанси обробки шкіри після неї.

На нашому сайті неважко буде знайти майстра або салон, де зі знанням справи зроблять педикюр з носочками. Ми публікуємо дані майстрів з анкетами і відгуками про роботу, що дозволить зробити правильний вибір.

Краще відразу пошукати варіанти одночасного виконання ще який-небудь процедури (шкарпетки носять в середньому 2 години), щоб убити кількох зайців одразу.

Шкарпетки для педикюру отшелушивающие: інструкція до застосування

Користуватися носочками неважко. Вони являють собою поліетиленові мішечки, які за формою нагадують звичайні шкарпетки. Всередині поміщений спеціальний активний склад на основі фруктових кислот. На нозі шкарпетки для педикюру закріплюються стікером. Вони продаються герметично запакованими, кожен окремо.

При проведенні процедури слід:

очистити ноги з допомогою теплої води;
переконатися у відсутності порізів, подряпин, інших ушкоджень шкіри;
роздрукувати шкарпетки, надіти їх, закріпити стікерами;
чекати 2 години (приблизно);
зняти шкарпетки, змити засіб водою з м’яким милом, нанести зволожуючий крем.
Отшелушивающие шкарпетки для педикюру не дають миттєвого ефекту. Мало того – приблизно тиждень після процедури ноги виглядають, м’яко кажучи, неважливо, оскільки шкіра злазить буквально клаптями. У цей проміжок часу потрібно її постійно зволожувати шкіру кремом.

Але зате і ефект буває досить тривалим. Така процедура особливо рекомендована навесні.