Новости

Засновник Facebook Марк Цукерберг вважає, що після подій у Вашингтоні, Трамп продовжить спроби перешкодити процесу передачі влади. Про це повідомляють мировые новости.

Провідні Facebook Instagram і Twitter заблокували Трампа і зажадали видалити відео з його виступом у Вашингтоні, після якого його прихильники пішли на штурм Капітолію. Крім того, він повинен був позбутися ще кількох постів, присвячених виборам. Через кілька годин з усіх соцмереж Трампа були видалені останні повідомлення. Очікувалося, що після цього він отримає доступ до своїх акаунтів через добу, проте глава Facebook Марк Цукерберг оголосив, що акаунти Трампа будуть заблоковані до передачі повноважень Джо Байдену 20 січня.
«Шокуючі події останніх 24 годин ясно демонструють, що президент Дональд Трамп має намір використовувати час, що залишився при владі, щоб підірвати мирну і законну передачу влади своєму обраному наступнику», – так пояснив своє рішення Цукерберг.
Нагадаємо, що у своєму останньому відео, видаленому з Facebook, Трамп якраз, навпаки, закликав протестувальників розійтися по домівках.

Останнім часом соцмережі вже не раз видаляли або позначали пости Трампа як недостовірні. Однак вони не блокували аккаунт.
«Нинішній контекст принципово інший, він пов’язаний з використанням нашої платформи для підбурювання до насильницького повстання проти демократично обраного уряду, – пояснив Цукерберг. — Ми вважаємо, що ризики занадто великі. Тому ми продовжуємо блокування його облікових записів в Facebook і Instagram на невизначений термін. Принаймні, на наступні два тижні, до завершення мирної передачі влади».

 1

Добавить комментарий