Новости

АТ «Казахстанська фондова біржа» (KASE) розробила і представила мобільний додаток KASE Mobile. Додаток призначений для широкого кола користувачів і спрямований на спрощення доступу до біржової інформації для роздрібних і професійних інвесторів, а також надає можливість брати участь з його допомогою в навчальних торгах. Про це повідомляють наші новости.

«Додаток дозволяє користувачам відстежувати ринкову і довідкову інформацію по більшості торгованих на біржі інструментів-акцій, корпоративних і державних облігацій, іноземній валюті. Через KASE Mobile можна переглядати дані по індикаторам ринку KASE, новини Біржі та її емітентів», — йдеться в повідомленні.
Додаток KASE Mobile безкоштовний і не вимагає авторизації. Воно доступне на платформах Android і IOS.

«Особливістю програми є більш структурований доступ до інформації по ринках в один клік, можливість створення Користувачем обраного набору інструментів для подальшого відстеження їх цін на одній сторінці. При розробці програми враховувалися побажання користувачів інформаційних продуктів біржі, а також міжнародні практики, які були адаптовані для казахстанського ринку», – наголошується в повідомленні.

KASE-провідна фондова біржа в Центрально-азіатському регіоні, займає друге місце серед бірж СНД за обсягом торгів цінними паперами, і шосте місце за рівнем капіталізації ринку акцій бірж FEAS.

 1

Добавить комментарий