Новости

Україна підтримує хороші відносини і співпрацю з Туреччиною. Сьогодні, 29 листопада, з робочим візитом до Туреччини вирушив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Літак АН-148, на борту якого перебував глава уряду, вже приземлився в аеропорту Стамбула.

Візит глави уряду триватиме два дні-починається в Стамбулі і завтра продовжиться в столиці Туреччини-Анкарі.

Сьогодні Шмигаль зустрінеться з Міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанком і представниками турецького бізнесу. Завтра в Анкарі він проведе переговори з керівництвом країни. Про ці та інші новини, ви прочитаєте на порталі новости сегодня/

У робочій поїздці Шмигаля супроводжують віце-прем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, перший заступник Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка.

Українська делегація прилетіла до Туреччини літаком Ан-148, зацікавленість в якому раніше виявляла Туреччина в рамках проекту створення власного регіонального пасажирського літака.

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Туреччині, де провів переговори з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.

Також в ході візиту між Україною і Туреччиною були підписані рамкова Військова угода, меморандум про наміри в галузі оборонно-промислових проектів та інші документи.

 1

Добавить комментарий