Окна в Алматы

Футура — діяльність яких орієнтована на виконання найвищих вимог своїх замовників при виготовленні вікон з натурального дерева, полівінілхлориду, можливість виготовлення виробів (вікон, дверей, міжкімнатних та інших перегородок) з алюмінію. У нас кращі Окна в Алматы.

Асортимент нашого підприємства представлений такими виробами:

— Вікна (виготовлені з матеріалу за бажанням замовника).

— Двері для балконних блоків.

— Двері зовнішніх вхідних блоків і внутрішніх приміщень.

— Внутрішні та інші перегородки.

— Вітражні композиції.

— Тамбурні блоки.

— Перегородки для блоків санітарних вузлів.

— Склопакети різних форм, конфігурацій і розмірів.

— Сходові проходи і марші.

Виробничі лінії оснащені самим високотехнологічним обладнанням, що відповідає вимогам часу. Персонал має високу кваліфікацію і впевнений багаторічний досвід роботи.

Пред’являється в умовах сучасності рівень вимог до виробленої нами товарної продукції зумовив отримання нашою компанією Сертифіката відповідності та Декларації на всю лінійку виробів. Перелік сировини і комплектуючих представлений тільки якісними, перевіреними протягом часу матеріалами і фурнітурою німецького виробника Siegenia. Збираються склопакети як за допомогою використання дистанційної рамки з алюмінію, так і з використанням технології канадської розробки DuraSeal. При надходженні відповідних вимог від Замовника повітряні камери виготовляється склопакета заповнюються аргоном.