Отдых на Тургояке

Озеро Тургояк — одне з найчистіших озер на планеті. Другий «Байкал» як часто його називають. Прозорість води в озері Тургояк досягає 12 метрів. Немов гігантська перлина лежить воно між хребтів Уральських гір, вкритих хвойними лісами. Кришталева чистота води озера Тургояк, а також чудова природа не залишить байдужим ні одного відпочиваючого.  У нас найкращій  отдых на Тургояке.
Відпочинок на озері Тургояк — це не тільки свіже гірське повітря, зелень лісів і темно-синя гладінь озера на тлі блискучої блакиті неба, це ще чудові сучасні санаторії, готелі і бази відпочинку, що поєднують в собі сучасний комфорт і гармонію навколишньої природи.
Відпочинок на Тургояке приємний не тільки тим, що тут не буває виснажливого літньої спеки, а прісна тепла вода підходить усім відпочиваючим, але й тим, що тут є всі умови для активного відпочинку і занять спортом. З кожним роком зростає список послуг пропонованих туристам. Це і поїздки на квадроциклах, снігоходах, кінні прогулянки, прогулянки на яхтах і ще безліч інших розваг. Також на озері Тургояк можна провести свою відпустку з користю для здоров’я в розташованих на березі санаторіях і пансіонатах. Список лікувальних процедур і сучасне обладнання яких нічим не поступається європейським, а цілющий ефект навколишньої природи Тургояка тільки закріпить ефект від лікування.
Відпочинок на озері Тургояк став для багатьох улюбленим видом відпочинку на вихідні. Сьогодні цей відпочинок доступний і вам. Зняти номер, квартиру або котедж на вихідні для відпочинку стало просто як ніколи.
Озеро Тургояк дуже цікаво і для любителів полювання, риболовлі, або просто пішого туризму. Завдяки чистоті води в озері водиться практично всі види риб, які зустрічаються на території Челябінської області. В околицях Тургояка дуже багатий рослинний і тваринний світ.
Слід докладніше зупинитися на унікальній природі самого озера Тургояк і оточуючих його берегів. Озеро Тургояк має форму майже ідеального кола, з усіх боків оточене горами. На Тургояку розташовані острови: святої віри, Чайка, Кам’яний, Чаїч. Кожен з них по-своєму красивий, але особливо слід відзначити Острів святої віри на Тургояку, багатий своєю історією. Назву його пов’язують з ім’ям відлюдниці, яка проживала на Тургояку на початку дев’ятнадцятого століття. Вона належала до старовірів, і так як багато зробила для своєї релігійної громади, пізніше її звели в ранг святий. Вона облаштувала на Тургояке старообрядницький скит з церквою і келіями, але, на жаль, його розорили через пару десятків років. На цьому ж острові на Тургояку знайдено кам’яну усипальницю віком близько шести тисяч років, подібної до якої немає у всій Росії.