Плитка

Гідрорізання.ру надає послуги в області оформлення інтер’єрів з виготовлення: художніх панно, розеток з каменю, картин, мозаїки, стільниць, бордюрів. А також надає послуги гидрорезки керамограніта, різання плитки, скла, металу та інших матеріалів.

Технологія даної різання унікальна, з її допомогою, ви можете отримати приголомшливою точний результат, при фігурному розкрої будь-яких листових матеріалів. Різка гидроабразивным верстатом дозволяє точно і акуратно різати різні тверді матеріали. У нас найкраща плитка резка.

Якщо скористаєтеся нашими послугами, то ми допоможемо вам заощадити час, матеріали і розширити свої можливості.

«Практичне застосування»

Представляємо Вашій увазі практичне застосування гідроабразивного різання в оформленні інтер’єру.

На цих сторінках ми помістили фотографії робіт майстрів з різних країн та інформацію про деяких матеріалах. Представлені зразки гідроабразивне різання керамограніта і інших матеріалів, а також токарно фрезерні роботи.

Назва нашої компанії Гідрорізання.ру говорить сама за себе. Основний напрямок нашої діяльності – надання послуг з фігурною гідроабразивного різання. Ви могли чути про неї і під іншою назвою, гидроабразивную різання ще називають так: гідрорізання, водорезка, акварезка, фігурна різка водою і т. д. Крім гідроабразивного різання ми виконуємо ще й токарно фрезерні роботи різної складності.

Область застосування гідроабразивного різання досить широка:

Будівництво. Гідроабразивне різання керамограніта, каменю, мармуру, металу, різання плитки, скла і бетону. Ширина різу при гідроабразивного різання – всього 1 міліметр;
Металообробка. Гідроабразивне різання металу має серйозну перевагу;
Гумовотехнічна промисловість. Гідроабразивне різання гуми використовується в машинобудуванні, літакобудуванні, виготовленні деталей для декору інтер’єру і багатьох інших областях;
Виробництво художніх виробів. З допомогою гідроабразивного різання виготовляються художні панно, розетки з каменю, фігурні вироби зі скла, пластику, гуми, шкіри, тканини та інших матеріалів;
Архітектура. В архітектурі гідроабразивне різання керамограніта настільки ж популярна, як і в будівництві;
Реклама. Гідроабразивне різання використовується для виготовлення логотипів з різних твердих матеріалів ;
Електронна промисловість. Гідроабразивне різання — провідна технологія різання електронних ланцюгів для плат, так як при водорезке ширина зрізу мінімальна, немає пилу, матеріал не розшаровується.