Подать объявление бесплатно

На дошці приватних і комерційних оголошень Evende ви легко і швидко можете розмістити оголошення про купівлю або продаж будь-яких товарів і послуг, пошуку вакансій або роботи. У нас ви подать объявление бесплатно і без реєстрації.

1 Першим кроком вам буде запропоновано вказати регіон, а після його вибору — місто вашого оголошення.
Вам необхідно вказувати регіон і місто де знаходиться товар, виявляється послуга, що пропонується вакансія і т. д.
Ні в якому разі не потрібно дублювати однакові оголошення вказуючи при цьому різні міста, всі оголошення Evende перевіряються людьми і в даному випадком будуть заблоковані.
Якщо ваше оголошення може бути цікаво по всій Україні — вкажіть це в описі, наприклад: «Працюємо по всій Україні» або «Працюємо по всій Київській області» і т. п.

2 Далі необхідно вказати основну категорію або розділ вашого оголошення, після чого вибрати підкатегорію.
Для того, щоб ваше оголошення знаходило відгуки і проглядалося зацікавленими людьми дуже важливо вибрати ту категорію, яка буде відповідати тематиці вашого оголошення. Наприклад, якщо ви розміщуєте оголошення про надання будь-яких послуг, вам необхідно обрати розділ «Послуги», після чого вибрати із запропонованих варіантів категорію, відповідну послуг про яких йдеться в оголошенні. Якщо ваше оголошення не підходить ні під одну із запропонованих підкатегорій — додайте його в підкатегорію «Інше». Ми створили велику структуру категорій, починаючи з Знайомств і Роботи, закінчуючи Транспортом і Нерухомістю.