Продвижение сайтов

В Інтернеті залучати клієнтів без розкрутки сайту можуть тільки пошукові системи. Якщо Ваш сайт не бере участь у пошуковому просуванні – клієнти просто не зможуть його знайти. Тобто, якщо Ви вже створили свій ресурс, тепер йому потрібна розкрутка сайту. Детальніше на https://webbranding.com.ua/.

Завдання компанії webbranding в рамках послуги «просування сайту» – забезпечити Вашому ресурсу високі позиції в пошуковій видачі і направити на його сторінки потенційних покупців. Не просто відвідувачів, а тих, хто має намір придбати.

Наша відмінність – розкрутка сайту «під ключ», коли він приваблює клієнтів на автопілоті, навіть під час Вашої відпустки чи святкування якоїсь знаменної події. Ми перетворюємо сайт в самого продуктивного менеджера з продажу в історії Вашої компанії. Основні послуги

Пошукове просування

Ми націлюємося тільки на результат: сайт будуть відвідувати люди, зацікавлені у Ваших товарах і послугах, для цього ми виведемо його на лідируючі позиції в пошуковій видачі (Яндекс + Google) за основними ключовими словами.

Контекстна реклама

Відмінний інструмент, якщо Ви бажаєте грунтовно збільшити відвідуваність свого сайту вже на наступний день. Тут головне використовувати поєднання основних елементів успішної контекстної реклами – продають тексти оголошень, правильно підібрані ключові слова і грамотні налаштування.

Написання тексту для сайтів

Текст на сайті – один з ключових елементів, що перетворює відвідувача клієнта. Тому, є 2 види текстів: ефективні (результат) та неефективні («шпалери»). Ми спеціалізуємося не тільки на першому типі текстів. При цьому ми оптимізуємо тексти таким чином, щоб пошукові системи проявили до них прихильність.