Professional Nail Boutique

Серед безлічі конкурентів на ринку Nail-індустрії Professional Nail Boutique (PNB) незмінно є одним з лідируючих брендів. PNB за невелику кількість часу набула статусу бренду преміум-класу зі своїми постійними клієнтами.

Компанія пропонує скористатися системами власної розробки:

● засоби для догляду за натуральними нігтьовими пластинами;
● засоби по догляду за нігтями і шкірою ніг.

На сайті компанії pnb (Україна) представлений найширший асортимент, яким успішно користуються майстри манікюру з різних країн. Навіть найвибагливіший фахівець оцінить різноманітність і зможе підібрати продукцію безпосередньо під свої запити.

У розділі акції можна побачити знижені ціни на найпопулярніші товари за останній місяць.

Кожен день наші професійні менеджери готові допомогти нашим клієнтам з будь-якими питаннями і індивідуально проконсультувати при виборі продукції нашої фірми. Також для моментальної підтримки на сайті існує онлайн-консультант.

Прийом заявок відбувається цілодобово. При замовленні від 500 грн доставка здійснюється безкоштовно. Відправка можлива в усі міста України і країни ближнього зарубіжжя.

Чим же відрізняються гель лаки пнб від інших?

Головною перевагою цих гель-лаків є гіпоалергенність і відсутність токсичних речовин в складі, їх можна сміливо використовувати дівчатам з чутливою шкірою. Ще важливим плюсом будуть рівномірність нанесення гель-лаку з першого шару і зручна кисть. За результатами перевірки центру гель лак pnb гарантовано буде стійким протягом 3 тижнів при правильному нанесенні всіх попередніх і наступних засобів. Незважаючи на американське виробництво, вартість залишається дуже навіть конкурентоспроможною. Завдяки його консистенції і легкості використання забезпечить нігтьової пластини насичений колір і блиск. Гель лак не має неприємного різкого запаху, не загусає протягом усього терміну придатності. Варто лише один раз спробувати сертифіковану продукцію pnb, щоб досягнути відмінного результату, користуватися продуктом преміум-класу, при цьому не переплачуючи.