Производитель домов из клееного бруса

Виробництво та продаж клеєного бруса на заводі «ОЛЕС»
Завод «ОЛЕС» — одна з провідних компаній з виробництва клеєного бруса і його продажу. Ми виробляємо повні комплекти для збірки будинку і будуємо будинки «під ключ». Уніфіковане виробництво клеєного бруса
Основна проблема в будівництві будинків — велика номенклатура вироблених деталей. Ми самі виробляємо клеєний брус та всі необхідні деталі для будівництва та оздоблення будинків. Всі деталі промарковані. Це зменшує ймовірність помилок, будівництво стає дешевше, а швидкість підвищується в середньому на 35%. У нас производитель домов из клееного бруса.
Високоякісний клеєний брус від виробника
Сировиною для виготовлення клеєного бруса служать ялина або сосна, заготовлені в екологічно чистих районах Валдая, Архангельської області і Сибіру. Ви можете вибрати і купити клеєний брус від виробника будь-яких розмірів висотою до 265 мм і шириною до 235 мм, Виробництво клеєного бруса
Процес виробництва клеєного бруса – це складна технологічна операція, в результаті якої, ми отримуємо високоякісний будівельний матеріал, стійкий до вологи, мікроорганізмів і навіть пожеж. Виробництво клеєного бруса відбувається при суворому дотриманні європейським нормам якості. Контроль всього процесу виготовлення будівельного матеріалу – гарантія Вашої безпеки та основа діяльності підприємства «ОЛЕС».

Виробництво клеєного бруса — технологічні особливості
Здійснюючи вибір виробника клеєного бруса для зведення котеджу, варто мати на увазі, що «ОЛЕС» — підприємство повного циклу з виготовлення будівельної продукції, що дозволяє гарантувати виключне і об’єктивне якість готової конструкції і низьку вартість продажу клеєного бруса. Фахівці компанії виконують весь обсяг робіт: від сортування деревини на заготівельних ділянках до доставки готового будівельного матеріалу на Ваш об’єкт.

Виробництво та продаж клеєного бруса на заводі «ОЛЕС»:

своєчасність поставок;
висока якість продукції;
відповідальність співробітників постачальника;
гнучкі процеси ціноутворення;
сучасні виробничі ресурси.
Клеєний брус від виробника
Російський завод «ОЛЕС» є виробником клеєного бруса високої якості. На цьому підприємстві встановлено найсучасніше деревообробне обладнання, яке дозволяє виготовляти деталі різного ступеня складності, забезпечуючи випуск клеєних стінових і конструкційних елементів. Такий клеєний брус від виробника відрізняється високою міцністю, він не деформується з часом. Йому не страшні впливу комах і гризунів, оскільки клейовий склад виступає його додатковим захистом від дрібних шкідників.

Інноваційний верстат швейцарської компанії KRUSI, що застосовується на заводі «ОЛЕС», що забезпечує найвищу точність виробництва клеєного бруса і формування вінцьових сполук. Клеєний брус від виробника створюється за допомогою унікальної комп’ютерної програми, яка може обробляти деталі розмірами 230(Н)*235 мм або 265(Н)*205 мм, суворо дотримуючись задані параметри деталей. Спеціальні преси дозволяють створювати деталі довжиною 12 м, які можна використовувати в будівництві просторих і зручних приміщень. Завдяки такому сучасному оснащенню, виготовлення клеєного бруса від виробника на цьому заводі поставлено на промислову основу, забезпечуючи випуск якісної і надійної продукції.

Різні конфігурації і варіанти деталей з клеєного бруса від виробника можна замовити, звернувшись на цей завод. Клеєний брус від виробника дозволяє формувати найрізноманітніші архітектурні композиції, забезпечуючи комфортні умови в приміщеннях. Будь-хто може вигідно купити клеєний брус на заводі «ОЛЕС», замовляючи готові комплекти для формування будівель самих різних конфігурацій.