Производство электрических жгутов

Кожна електросистема вимагає використання при монтажі кабельних збірок – вузлів з’єднання кабелю з роз’ємом. ТОВ Лін-Електро виконує проектування кабельних збірок стандартних конструкцій або за кресленнями замовника з подальшим виробництвом.

Чому краще придбати або замовити збірку кабельну
Сучасна кабельна продукція включає різні за конструкційними ознаками моделі, які потребують дотримання при виготовленні певним технологічним умовам. У подібних випадках для виробництва технічних виробів доцільно скористатися послугами фірм, які продають кабельні зборки і виготовляють їх на замовлення (необхідного типорозміру і в необхідній кількості). Це дозволяє замовнику зекономити на оплаті праці досвідчених збирачів і придбання спеціальних апаратних засобів. У нас Производство электрических жгутов.

Переваги замовлення кабельної складання Лін-Електро
У нас налагоджені надійні контакти з вітчизняними та зарубіжними постачальниками комплектуючих, деталей і матеріалів, тому ми гарантуємо чітке дотримання встановлених контрактом термінів!
У виробничий процес впроваджений професійний комплекс методів контролю якості.
Наша компанія завжди готова співпрацювати по замовленнях на постачання електротехнічної продукції будь-яких обсягів. При необхідності фахівці-електромонтажники готові виконати монтаж.

Як виготовляються кабельні зборки
Після завершення проектування кабельної складання починається процес її складання:

ріжуться проводу;
їх кінці зачищаються від ізоляції і оснащуються контактами або наконечниками;
проводи зв’язуються в джгут;
встановлюється контактор.
Всі ці операції виконуються в автоматичному і напівавтоматичному режимі на високотехнологічному обладнанні. За виробничим процесом спостерігають кваліфіковані оператори-електротехніки, здійснюють його всебічний контроль. Кожна партія готових виробів забезпечується документацією із зазначенням якісних характеристик.