Производство упаковки

Міцність, водонепроникність і еластичність поліетиленової плівки визначає її використання в якості практично універсальної упаковки. Хімічна інертність і екологічна безпека дозволяють застосовувати її для упаковки продукції будь-якого виду, від будівельних матеріалів та мінеральної сировини, до сільськогосподарської продукції і готової їжі. У нас найкраще производство упаковки.

Види і різновиди
Упаковка з поліетилену виробляється на сучасному обладнанні з високоякісного сировини. Компанія ТОВ «Ленупаковка» пропонує плівку і готові вироби з неї у вигляді:

рукава;
полотнища;
полрукава;
пакетів;
мішків;
термоусадочних оболонок;
стрейч-худ.
Пакувальний поліетилен відрізняється підвищеною міцністю і надійно захищає продукцію від атмосферних впливів і пилу. Також упаковка і плівку з логотипом, написами або малюнками дозволяють спростити сортування і складування продукції, а при художній обробці ще й забезпечать дієву рекламу. Компанія пропонує купити упаковку в СПб у вигляді готових прозорих, матових і непрозорих пакетів і мішків, так і їх виготовлення на замовлення. Виробництво поліетиленової упаковки здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє випускати пакети і мішки шириною 50-2800 мм з полімеру товщиною 50 – 250 мкм.

До уваги великих промислових підприємств, що спеціалізуються на випуску продукції, яка укладається на піддони, пропонуються мішки будь-яких розмірів, призначені для використання в автоматизованих лініях. Виробництво поліетиленових мішків дозволяє задовольнити всі запити — потужність обладнання дозволяє випустити будь-який необхідний тираж у договірні строки.