Раскрутка твиттер

Оновлено доступ до сторінки розширення для браузера на новому домені media по https протоколу. Встановлюйте розширення з управління замовленнями, в пару кліків. Активні додаткові функції, з можливістю ручного скасування та перезапуску для активних учасників закритого дисконтного клубу постійних клієнтів. У нас найкраща раскрутка твиттер.

Більшість послуг направляються на роботу по російських базах. Наголос робиться на аудиторію старше 18 років. Автоматичне коригування підбору цільової аудиторії для кожної розкручуваної сторінки в повністю автоматичному режимі. Додаткові знижки мають учасники закритого дисконтного клубу.

Оновлені послуги в сервісі

Проведено значне поліпшення функціоналу послуг кожного сервера по більшості активних послуг. Останні додані послуги, мають підвищену гарантію на 20% від списань. Миттєвий старт всіх замовлень, без затримок.

Додавання послуг під ключ. Найпопулярніші тарифи вже доступні для замовлень. Додаткова гарантія на 30 днів.
YouTube передплатники оновилися всі послуги. Додані нові бази із загальним обсягом до 500 тисяч користувачів.
Змінені передплатники в Musical (він же TikTok). Нові джерела, швидке додавання передплатників без списань.
Оновлені ціни для послуг ВКонтакте на пабліки і групи, а так само підвищено максимальне замовлення.
Невеликі візуальні зміни для користувачів, по роботі з замовленнями.
Додано послуги передплатників ВКонтакте з рекламних оголошень, через заклик до дії на підписку. Можлива установка додаткових критеріїв.
Відновлено роботу по Twitter передплатникам. Замінено частину послуг, змінено ціни.
YouTube лайки, додані швидкі лайки з усіх країн. Лайки не пропадають, і не ніколи списуються на відміну від звичайних швидких і економних лайків.
Перегляди на трансляцію (стрім) Ютуб — оновили ціну і мінімальне значення для замовлення.