Рекламные агентства краснодар

Рекламне агентство «Аркона» друкує на будь-яких матеріалах, призначених для широкоформатного друку в Краснодарі. Серед основних матеріалів доступні: різні види плівок, банерна тканина, папір і сітка. Обладнання встановлене на нашому виробництві дозволяє здійснювати друк до 720 dpi.

Крім того на виробничій базі рекламного агентства «Аркона» ви можете скористатися послугами післядрукарської обробки, такими як проварка банерів по периметру, різка зображень по контуру, склейка і люверсовка. У нас рекламные агентства краснодар.

Приємним бонусом для постійних клієнтів замовляють послуги широкоформатного друку будуть додаткові знижки і достовка з Краснодару ( площа матеріалу від 30 квадратних метрів). Якщо будь-якого цікавить вас матеріалу немає в прайсі, зателефонуйте нам, ми уточнимо наявність у постачальників і запропонуємо вам хорошу ціну.

Способи оплати:

Роботи по друку тиражу можливі лише після отримання передоплати:

100% — для нових клієнтів / для перевірених замовників існують окремі умови.
Замовлення можна оплатити як з ПДВ, так і без ПДВ. (З ПДВ ціну уточнюйте по телефону).
Широкоформатний друк – це все те, що робить стіни будинків яскравими, заповнює вікна магазинів і боки автомобілів наочними фотографіями продаваного товару, паркани не похмурими, а балкони кидаються в очі написами «продаю». Без широкоформатного друку не можливо уявити собі сучасний Краснодар.

Широкий асортимент всіляких матеріалів для друку, серед яких банерні тканини, сітка, самоклеючі вінілові плівки, папір і багато інших, роблять можливим використання широкоформатного друку для виготовлення практично будь-яких типів реклами. Зображення, надруковане широкоформатного друку, не вимагає додаткової обробки, сушки або покриття спеціальними захисними матеріалами. Широкоформатний сольвентний друк дозволяє отримувати рекламне зображення, як в одиничних екземплярах, так і великими тиражами. Надрукувати можна будь-яку картинку, з самою багатою палітрою кольорів, з градієнтами і півтонами. А найважливіше – що широкоформатне зображення несприйнятливо до умов зовнішнього середовища і його можна експлуатувати в самих складних погодних умовах.

Висока стійкість зображення, надрукованого широкоформатного печаткою, досягається складом сольвентних чорнил. В їх основі лежить розчинник — сольвент, до якого додаються фарбувальні пігменти. В момент друку на широкоформатному принтері, сольвент розчиняє зовнішній шар друкованого матеріалу, в який потрапляють пігментні барвники. Відповідно, зображення наноситься не на поверхню матеріалу, а стає його частиною.