Ремонт стиральных машин на дому

Ремонт пральних машин у більшості випадків здійснюється в один приїзд майстра на дім, і ремонт пралки проводиться в основному без вивезення техніки в майстерню! У нас є власний склад запчастин для швидкого ремонту пральної машинки, і ми можемо предлрожить Вам саму адэкватную ціну на деталі та комплектуючі. Маємо авторизацію на ремонт пральних машинок: Candy (канді), Ardo (ардо), Indesit (індезіт), Samsung (самсунг), LG (лджи), Ariston (арістон), Beko (беко), Siltal (силтал), Bosch (бош), Electrolux (електролюкс), Whirlpool (вірпул), Kaiser (кайзер), Gorenje (горіння), Siemens (сіменс), Zanussi (зануссі), Aeg (аег), Miele (милі), Атлант, Вятка і багато інші моделі! Ремонт Пральних машинок виконується вдома і в найкоротші терміни! Запчастини є все в наявності! У нас найкращій ремонт стиральных машин на дому в истре.

Наші Майстри мають високу кваліфікацію і значний досвід у проведенні якісного ремонту пральних машин на дому самих різних конструкцій і виробників. Щоб прискорити процес замовлення, вам необхідно точно сказати по телефону спеціалісту нашого сервісного центру модель вашої машинки і причину звернення в сервіс. Це дозволить майстру добре підготуватися до ремонту пральної машини і зменшить час робіт з ремонту вишів помошници. Зателефонуйте за вказаним номером телефону і найближчим часом Ваша пральна машина буде приведена у належний стан!

По закінченні всіх робіт ви отримуєте гарантію. Вона дається в залежності від складності ремонту та максимально становить до 24 місяців.

Найпоширеніші причини виходу з ладу пральних машинок:

Неправильна установка машини;

Засмічення системи;

Згорів нагрівальний елемент;

Замикання на електронній платі керування режимами;

Знос підшипника і сальника.

Якщо ви неправильно виставили пральну машину, то її корпус під час роботи буде відчувати сильні вібрації. Це призводить в результаті до виникнення поломок багатьох деталей і вузлів, які не розраховані на такі динамічні навантаження. Краще перед процесом установки прочитати інструкцію до пральної машини і суворо дотримуватися вказівок. Шланг також встановлюється згідно документації і повинен знаходитися не нижче 60 см від підлоги. В іншому випадку виникає мимовільний збій і поломки вузлів.

Якщо ви ніколи самі не виставляли пральну машинку правильно, то краще зверніться до фахівця, тому що результатом неправильних дій буде надалі поломка машини. Ми виконуємо ремонт пральних машин на дому швидко і якісно! І Ви залишитеся задоволені!