Ремонт усилителя звука

У нашому сервісному центрі професійного аудіо і відео «Формула Про» працюють інженери з профільною освітою та багаторічним досвідом ремонту підсилювачів потужності звуку всіх типів і виробників. Ми ремонтуємо, як малопотужні домашні підсилювачі (від 5 ватт RMS), так і потужні, концертні, для великих майданчиків (до 20 кіловат RMS), інтегральні і лампові (аналогові) і, звичайно, самі сучасні цифрові. У нас ремонт усилителя звука.

Підсилювачі потужності звуку – це пристрої, які часто працюють у дуже жорстких умовах, мають серйозні електричні та теплові навантаження, що вимагають гарного охолодження і своєчасних профілактичних заходів.

Майже всі вони виходять з ладу внаслідок перевантаження, перегріву, неправильного підключення, поганих контактів в навантаженні (як правило), вібрацій, погодних впливів, відсутність своєчасного обслуговування і т. д..

Наш сервісний центр «Формула Про» проводить усі необхідні профілактичні роботи, проводить ремонт професійних підсилювачів потужності звуку всіх видів і виробників : JBL, Crest, Marshall, Fender, QSC, Ampeg, Engl, Crown, MC2, Peavey, Martin audio, Mesa Boogie, Spectraudio, Dynacord, Yamaha, Cerwin, LAB gruppen, Orange, MarkBass, Behringer, Warfedale, DB, Roxton, DAS, TC electronics, Biema, Soundking, Proel, Custom, DAD та інших.

Ми також проводимо ремонт підсилювачів трансляційних, Hi—End, Hi—Fi, автомобільних, побутових і т. д..Ремонт лампового підсилювача

* Підсилювачі поділяються на 2 основні групи: аналогові і цифрові.

Аналогові, в свою чергу, поділяються на напівпровідникові (інтегральні) і лампові. Також виробники комбінують, додаючи лампові каскади в інтегральні або цифрові підсилювачі для отримання більш м’якого, «теплого» звучання.