Ремонт в новостройке

Ремонт провадиться у разі, якщо неможливо або недоцільно замінити вироби на аналогічні нові. Нерідко вироби старіють морально набагато раніше, ніж виробляється їх ресурс до ремонту, або витрати на виробництво виробів неремонтируемом виконанні істотно менше — в цих випадках виробники намагаються переходити на випуск виробів у неремонтируемом виконанні. Характерні приклади — однокристальні ЕОМ, пристрої в нерозбірному виконанні і т. д. Косметичний — відновлення зовнішнього вигляду без втручання у конструкцію (побутова назва поточного ремонту). У нас ремонт в новостройке.
Відновний (Середній) — зазвичай проводиться з заміною частин пристрою, що зазнали зносу, або з їх модифікацією (наплавлення, розточування, пайка і т. д.)
Поточний ремонт з метою відновлення справності (працездатності), а також підтримання експлуатаційних показників.
Капітальний — передбачає розбирання і ревізію конструкції з метою виявлення прихованих несправностей та оцінки ресурсу деталей, заміну не тільки несправних деталей, але і деталей, що виробили свій ресурс. Такий ремонт передбачає великий обсяг робіт і значні витрати.
Плановий (планово-попереджувальний) ремонт у запланований регламентом проміжок часу. Проводиться після вироблення пристроєм ресурсу, або у випадку, якщо працездатність пристрою після несправності частково зберігається, або частково відновлюється в результаті відновлювального ремонту. Дозволяє заздалегідь повідомити користувачів про припинення функціонування, а також спланувати витрати, пов’язані з простоєм устаткування.