Яндекс.Метрика

ReSHARP knife sharpener

дієз фабрики в 60 секундах або
Наша запатентована система точить ваші ножі прямо перед вами. З безпрецедентною швидкістю, ви отримуєте всі ваші ножі заточені в частці часу інших методів. У нас ReSHARP knife sharpener.

послідовний, заусенц-вільний край
Наша запатентована технологія шліфування сканує форму вашого ножа, потім ретельно відновлює кромку, видаляючи при цьому мінімальну кількість матеріалу.працює з більшістю ножів
Система Resharp точить більшостей американські і європейські ножі типу також, як японські ножі з v-форменим нахилом. Візьміть з собою шеф-кухаря, спарювання, нарізку, подрібнення, сантоку, кишенькові, мисливські та спеціальні ножі. Ми не заточувати зубчасті, зубчасті або керамічні ножі.

Якщо вам цікаво дізнатися про ваше ножі, зупиніться в місці Resharp. Це американська мрія: одного разу ти живеш в Росії. Ще один день, не так багато днів опісля, ви продаєте роботів для заточування ножів в якості глави нової компанії після успішної краудфандингової кампанії. Це правдива історія Дмитра» Джима » Колчина, що приїхав в США у віці 20 років З 200 доларами в кишені. Сьогодні він одружений батько сина і» майбутнього президента » на ім’я Елвіс. Він також є людиною, що стоїть за заточки ножів ReSharp, який виготовляє машини, які автоматизують заточування лез. Зараз Колчин працює над версією своєї машини» G2″. «G1» знаходиться в магазині обладнання Ace в пало-Альто, Каліфорнія. Машина, позначена G0, звичайно, була його прототипом.