Режущий плоттер

Інноваційні ріжучі плоттери марок ScanNCut від відомої японської фірми «Brother» дуже швидко стали популярні в усьому світі. Плоттери розроблялася в якості зручного інструменту для хобі і ручної роботи, а так само для дрібних офісних потреб. Обидві моделі плотерів виявилися не тільки дуже зручними, але й досить продуктивними. Всі здатні розібратися в простому управлінні плотером та навчитися робити ексклюзивні сувеніри та подарунки рідним і близьким. У нас найкращій режущий плоттер.

Ріжучий плоттер від «Brother»
Цей ріжучий плоттер відкриває море можливостей творчим людям і новачкам. За допомогою нових моделей обладнання можна легко створювати оригінальні та ексклюзивні речі ручної роботи. Багато дизайнерів встигли по достоїнству оцінити переваги плотерів у створенні дизайнерських штучок. У цьому плоттері розробники успішно об’єднали каттер і сканер. Тепер достатньо надрукувати вподобане зображення. Потім розумний сканер пізнає об’єкт. ЗА моментально відтворить необхідний контур.

Інженери і конструктори розробили новий ріжучий плоттер і домоглися повної незалежності від дорогого комп’ютерного устаткування. Весь технологічний процес відбувається на власному процесорі ріжучого плоттера і вбудованої операційної системи. Ріжучий плоттер оснащений яскравим і зручним екраном.

Сучасний ріжучий плоттер «Brother», по суті, є міні плотером та розроблений для активної роботи з величезною кількістю матеріалів в офісі або вдома. Ріжучий плоттер просто незамінний при створенні речей ручної роботи. Ріжучий верстат прекрасний у багатьох видах творчості. Він має компактні розміри. Плоттер зручно зберігати у творчій майстерні і квартирі.

Цей ріжучий плоттер допоможе швидко і якісно втілити всі Ваші ідеї! Незамінна річ, якщо ви займаєтеся скрапбукінгом, хочете здивувати дітей або внести щось яскраве в інтер’єр квартири.

Купуючи ріжучі плоттери BROTHER Ви можете розраховувати на відмінну якість і сервіс, а так само гарантію виробника та постачальника.