Румынское гражданство

Румунія-це одна з наймальовничіших країн Європейського Союзу. Завдяки вдалому географічному розташуванню, багатій культурі і національному різноманіттю ця держава має величезний потенціал до подальшого економічного розвитку. На сьогоднішній день Румунія займає лідируючі позиції по динаміці зростання середньої зарплати, пенсії та інших соціальних виплат. Ми розповімо, як получить румынское гражданство россиянину.

Громадянство Румунії-це один з найбільш простих і доступних способів стати повноправним жителем Європейського Союзу. Відповідно до діючих норм міграційного законодавства, стати громадянином країни може будь-яка людина, яка документально підтвердить свій родинний зв’язок з румунським народом.

Одним з основних принципів міграційної політики румунського уряду є всебічна підтримка осіб, які втратили громадянство з незалежних від них причин, і бажають повернутися на історичну батьківщину. Саме тому програма репатріації з кожним роком тільки набирає обертів, а умови участі в ній періодично спрощуються.

 1

Добавить комментарий