Саженцы ивы

Різноманітність ів, так улюблених дизайнерами, дозволяє вибрати для ділянки абсолютно не схожі один на одного екземпляри. У нас ви можете купити саджанці верби з доставкою по Санкт-Петербургу і області, адаптовані для посадки в місцевих умовах. Завдяки різноманіттю видів, вербу можна вписати майже в будь-який ландшафт. Декоративні сорти розрізняються висотою, забарвленням і формою листя, формою крони. Це рослина легко переносить саму кардинальну стрижку, тому з нього можна формувати геометричні та інші фігури. У нас ви зможите купить саженцы ивы в санкт петербурге.

Якщо є мета швидко озеленити територію — саджанці верби допоможуть надати їй стильний образ, адже будь-який з них виростає в елегантне рослина.

Ефектність верби можна скористатися одним з наступних способів:

для створення алеї;
для посадки у водойми;
для контрасту до тла квітучих рослин;
в якості живої огорожі;
для створення «живої» альтанки.
Навіть якщо ви новачок у вирощуванні рослин, з вербою ви не пізнаєте проблем, адже вона невибаглива до грунтів і швидко зростає, радуючи своїми формами і витонченістю.

ЯКІ ВЕРБИ ПРОПОНУЄ «ДИВО-САД»
Ви шукайте де купити саджанці верби в Санкт-Петербурзі? Наш інтернет-магазин рослин доставляє їх по місту та області. Ми пропонуємо популярні, дуже різні один від одного сорти, високо — і низькорослі. Наприклад:

верба Біла Тристис, яка без обрізки може досягти 20 метрів у висоту;
верба Шверін, що досягає 15 м, а при обрізанні утворює красиву розкидисту піраміду;
верба куляста, не виростає більше півтора метрів, легко формується в кулясту форму;
асортимент періодично доповнюється.
Якщо ви разом з рослинами бажаєте отримати відразу і ефектне озеленення вашої ділянки, наш садовий центр пропонує і інші послуги.

ДОПОМОГА ПО ОЗЕЛЕНЕННЮ
Якщо у вас ще не складена концепція ділянки, у нас можна замовити виїзд ландшафтного фахівця, який допоможе скласти план озеленення з урахуванням ваших уподобань.

Також ми можемо підготувати все необхідне до посадки — завезти при необхідності родючий грунт, підготувати посадкові ями з закладкою керамзиту, гідрогелю, стимуляторів росту і добрив пролонгованої дії. Після посадки відразу мульчуємо грунт.