Шкаф кассира

Одна з різновидів зручних, популярних офісних металевих шаф – індивідуальні шафи касира. Вони бувають вертикальні або горизонтальні, з кількома відділеннями, полицями, ящиками, відсіком для одягу. Кожне з відділень закривається на ключ. Зазвичай в індивідуальних шафах касира зберігають готівку, важливі документи, печатки, особисті речі. Їх використовують в офісах, торгових точках, великих гіпермаркетах, банківських установах, страхових компаніях, готелях, поштових відділеннях. Скрізь, де треба відгородити частину речей або документів від доступу працівників або відвідувачів.

Основні характеристики і переваги використання
Для різних завдань, приміщень, можна підібрати відповідні за габаритами і функціоналу шафа.В невеликий кабінет шкаф кассира купити краще вузький, високий, нагадує кухонний пенал. Якщо місця достатньо, можна використовувати кілька широких моделей, при необхідності поставити їх один на одного.

Щоб уникнути падіння важкого шафи, запобігти його крадіжку, шафи можна закріпити до стіни і між собою. Виробники наносять на них спеціальне покриття, стійке до зношування. Стандартно шафи касира фарбують у світло-сірий колір.

Типові характеристики шаф касирів:

• кожне відділення комплектується замком, 2 ключами;
• конструкція передбачає можливість встановлення шаф один на одного;
• передбачені технологічні отвори для кріплення до стіни;
• поставляються в зібраному вигляді;
• під замовлення можуть бути виготовлені в будь-якій колірній гаммі, відповідно шкалою RAL;
• мають полімерне порошкове антикорозійне покриття.
Металеві відсіки шафи касира використовуються для зберігання документів на паперових або електронних носіях, готівки на поточні денні витрати, у якості архівів. Крім того, шафа може служити одночасно гардеробом для зберігання особистих речей співробітників, клієнтів. Кожна комірка закривається окремо, тому одним шафою може користуватися кілька матеріально відповідальних осіб. Основні переваги використання шаф:

• Грамотна організація робочого процесу і простору: завдяки індивідуально закривається відсіків можна виключити не тільки плутанину з документами, але і дотримати необхідний рівень конфіденційності.
• Безпека для персоналу: сучасні індивідуальні шафи касирів гіпоалергенні, екологічні, мають індивідуальний дизайн, здатні доповнити інтер’єр будь-якого офісу.