Відеоспостереження

Комплект відеоспостереження найпростішої комплектації складається з чотирьох камер та відеореєстратора, його можна порівняти по вартості з широкоформатним телевізором. Така система відеоспостереження сьогодні стала доступна масовому споживачеві. Обслуговування такої системи відеоспостереження також не дуже обтяжить бюджет.

Основними технічними характеристиками системи відеоспостереження є тривалість запису архіву та якість зображення, що одержується з камер. Якість зображення залежить від безлічі факторів. Основний фактор — тип стандарту відеокамери та відеореєстратора.

На сьогодні є чотири аналогових стандарти — 960H, AHD, HDTVI, HDCVI та два цифрових стандарти — SDI, IP.

Під час монтажу відеокамер на якість зображення також впливає якість кабелю, що використовується. Якість кабелю відіграє дуже важливу роль під час монтажу камер саме аналогових стандартів. Важливим чинником є ​​якісна подача живлення на камери, рівень напруги, сила струму, якість з’єднань і роз’ємів.

Вартість системи відеоспостереження складають: відеокамери, реєстратор і монітор. На вартість монтажу системи відеоспостереження впливають такі складові: кабель, блок живлення, роз’єми, комутаційні шафи, джерела безперебійного живлення, розподільні коробки.


Добавить комментарий