Слепки детских ручек и ножек

Набори – фоторамка і матеріали для приготування дитячого зліпка ручки або ніжки. Це відмінний подарунок молодій мамі. За допомогою цих наборів, можна створити цілу галерею, яка через роки віднесе на крилах спогадів в той час, коли дитина тільки починав свій життєвий шлях. Набори для виготовлення 3D зліпків дитячих ручок і ніжок. Детальніше на https://chudo-sadik.ru/detskaya-mebel/otpechatki-ruchek-i-nojek/.
Коли дитина росте, кожен батько хоче зупинити миті і відобразити у себе в пам’яті ті дивовижні моменти, які пов’язані з його раннім дитинством.

Звичайно, зупинити час ми не в силах, але зберегти на все життя зворушливі спогади про перші місяці і роки життя своєї дитини можемо. І викликати в пам’яті такі спогади можуть не тільки фотографії і відео кадри, але і 3D-зліпок дитячої відбиток руки або ніжки малюка, дитини. Така можливість з’явилася у сучасних батьків не так давно, але вже встигла завоювати величезну популярність.

3D зліпи ручки і ніжки малюка — що собою являє
Щоб швидко і безболісно для малюка зробити такий оригінальний зліпок, досить купити набір, рамку для виготовлення 3D зліпків ручок і ніжок. У цей набір, упакований в красиву коробку, входить сам матеріал для виготовлення зліпка, рамка, в яку потім він буде поміщений, а також інструкція по застосуванню. Сам матеріал, з допомогою якого виконується виготовлення 3D зліпків ручок і ніжок, абсолютно безпечний для здоров’я малюка, він не викличе алергії і навіть роздратування на ніжній дитячій шкірі. Отриманий зліпок застигає дуже швидко, тому вам не доведеться довго мучити свого малюка, щоб отримати такий оригінальний пам’ятний сувенір.

Зліпки ручок і ніжок діляться на 3 типи:

Серія 3D
Серія Pring
Серія Лайт
Користуватися таким набором дуже просто і ні в одного з батьків не виникне питання, як зробити 3D-зліпок ніжки або відбиток маленької ручки і ніжки новонародженого. Готовий зліпок, на який можна також наклеїти барвисті букви з набору, поміщається в спеціальну рамочку, яку можна повісити на стіну або поставити на стіл або полицю, де вона буде радувати ваш погляд і викликати приємні спогади.