Смартмобис

Що стосується ціни, то можна спостерігати стрімке її зниження. Так як при первинному їх появі, ціна була не з приємних, а ось вже з збільшенням широти різноманітності — ціна почала падати, і на даний момент довговічний смартфон можна придбати за дуже низької вартості. Детальніше у нас на на сайте.

Для того, щоб захищені смартфони були такими, вони повинні розроблятися у відповідності зі стандартом IP67 або IP68. Китайські компанії виступають кращими виробниками в цій сфері та пропонують величезний асортимент захищених від пилу і вологи смартфонів. Вони досягли найвищого рівня якості, що дає повну гарантію стійкості до різного ступеня попадання пилу і води.
Захищені водонепронецаемые телефони
Найважливішим аспектом, за рахунок якого смартфон стає захищеним, це його корпус. Тому йому приділяється особлива увага при його розробці і виготовленні. Він повинен відповідати всім необхідним технологічним вимогам і стандартам.
Чим хороші захищені смартфони, так це тим, що вони мають ряд невід’ємних чинників, які важливі для людей, що працюють в небезпечних умовах, або для тих, хто любить екстремальний відпочинок або займаються екстремальними видами спорту.
Головні достоїнства захищених смартфонів
Вологостійкість (водонепраницаемость). Дана особливість телефону дозволить йому не вийти з ладу після перебування у воді (навіть солоної) протягом 30 хвилин на глибині більше 1 метра.
Пилонепроникність. Запобігає потраплянню пилу всередину смартфона.
Потужний акумулятор. Автономність таких смартфонів дозволить вам забути про підзарядку телефону на тривалий час.
У зв’язку з тим, що конкуренція між компаніями тільки загострюється, розробники багатьох брендів стали оснащувати такі смартфони так само і потужними апаратними начинками: продуктивними процесорами, достатнім об’ємом пам’яті, хорошими камерами, останніми версіями ОС та іншими сучасними параметрами. І таким чином, купуючи захищений смартфон ви отримуєте сучасний гаджет з усіма необхідними характеристиками.