Сопровождение сделки в Чеховском

Супровід угоди
Згідно ст. 153 ГК РФ Угоди — це дії громадян і юридичних осіб, спрямовані на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. У відповідності зі ст. 158 ГК РФ угоди відбуваються усно або в письмовій формі (простій чи нотаріальній). В окремих випадках закон вимагає обов’язкової реєстрації.

Супровід операції з нерухомістю включає в себе:

1. Підписання договору відчуження нерухомості;

2. Подача сторонами заяви про реєстрацію угоди в Управління Федеральної служби державної реєстрації, кадастру і картографії;

3. Проведення взаєморозрахунків і передача нерухомості з передавальним актом.

Супровід угоди — це забезпечення безпеки при русі з пункту «А» в пункт «Б», навіть в умовах криміногенної обстановки. Супровід угоди – це таке ж забезпечення безпеки при русі угоди від початку переговорів до успішного закриття.

Документи для операції з нерухомістю:

правовстановлюючі документи та документи, що підтверджують реєстрацію права власності;
договірні документи;
документи супроводжують операцію.
Правовстановлюючі документи

Правовстановлюючі документи – це документи, які підтверджують Ваше право на володіння, користування, розпорядження Вашою нерухомістю.

Супровід угоди в Чехові
Правовстановлюючі документи на нерухомість повинні бути готові до моменту укладення угоди, в іншому випадку Ви не вправі розпоряджатися даною нерухомістю. У нас Сопровождение сделки в Чеховском районе.

Договірні документи

попередній договір;
договір;
передавальний акт;
грошова розписка продавця.
Попередній договір і розписка продавця в отриманні грошей потрібні сторонам угоди, а договір і передавальний акт подаються для реєстрації угоди і переходу права власності в реєстраційну службу (Росреестр).

Попередній договір

Попередній договір і грошова розписка складаються самостійно, або найнятим для Супроводу угоди фахівцем (у рамках супроводу угоди готуються також договір і передавальний акт).

Договір

Договір готується або в нотаріальній формі при укладенні угоди, або в простій письмовій формі.

Якщо Ви вирішили оформляти договір купівлі – продажу нотаріально, то необхідно звернутися до нотаріуса, що працює в районі розташування об’єкта.

Якщо вирішили оформити та зареєструвати договір в простій письмовій формі, то наші фахівці допоможуть правильно скласти договір і зареєструвати в реєстраційній палаті.

Передавальний акт

Передавальний акт – це акт виконання сторонами договору своїх зобов’язань.

Передавальний акт містить реквізити сторін договору, фіксує факт передачі об’єкта, що відчужується за договором, а також відсутність взаємних претензій сторін договору один до одного.

Розписка в отриманні грошей або грошова розписка продавця

При розрахунку за договором готівкою покупець повинен отримати з продавця розписку в отриманні грошей, яка буде документальним підтвердженням виконання його зобов’язань у частині оплати придбаної нерухомості.

Грошову розписку необхідно брати з продавця незалежно від моменту оплати за умовами договору, після реєстрації переходу права власності або до подання договору на держреєстрацію, в будь-якому випадку розписка при оплаті готівкою повинно бути.