Создать сайт и продвижение

Наша компанія «Сайт Москва» вже більше 7 років виробляє високопрофесійні корпоративні, особисті та новинні сайти будь-яких напрямків і сфер діяльності.

Наші ціни нижчі, ніж у інших, — тому що у нас є свій бізнес-секрет. Ми не тримаємо в постійному штаті наших обдарованих творчих працівників — дизайнерів, програмістів, промоутерів, оптимізаторів… Ми працюємо з ними тільки на договірній основі, оплачується тільки вартість конкретного замовлення, — і це дозволяє нам ефективно знизити витрати для того, щоб запропонувати Вам дивно скромні ціни і найвища якість. У нас ви зможите создать сайт и продвижение.

Немає двох однакових сайтів, як немає двох однакових компаній. Це розуміє кожен. А розуміти і вникати в технічні нюанси Наш Клієнт не зобов’язаний, — ми знаємо це і ніколи не просимо улюблених клієнтів надавати вичерпну інформацію, тонни фотографій, логотипів і тим більше програмістських знань. Ви платите, і Ви хочете отримати на руки чудовий продукт — ми зробимо це, ніяк не турбуючи Вас нюансами. Ми самі попросимо у Вас той мінімум, без чого нам не обійтися. Ми самі складемо Технічне завдання. Після підписання Договору — Ви відпочиваєте, ми працюємо, і Вам залишається тільки стверджувати що надсилаються Вам проміжні варіанти і фінальну приймання сайту «під ключ».

Ви отримаєте якісно виконаний згідно всім веб-стандартів сайт, який буде однаково чудово виглядати і на моніторі комп’ютера, і на планшеті, і на ноутбуці, і на мобільному телефоні.

Ви цінуєте і любите своїх спокійних і методично працюють без зривів по датах партнерів? Ми працюємо саме так, тому що самі цінуємо і любимо такий впевнений і надійний стиль роботи.