Срубы бань Псков

У нашій країні з давніх часів лазня була частиною побуту людини. І це не випадково. Ще наші предки відкрили цілющі властивості лазні, яка оздоравливала не тільки тіло, але і душу. Без лазні не обходився жоден навіть селянський будинок. Про бані складали легенди, складали прислів’я та приказки, передавали з уст в уста банні сімейні традиції, які дійшли і до наших днів. Незмінним залишається і сьогодні, що найкращий матеріал для виготовлення лазні – це дерево! У нас срубы бань Псков.

Компанія Бани60 пропонує Вам прості, дешеві, але перевірені на практиці зруби бань з колоди ручної рубки. Наші лазні виготовляються з якісного псковського лісу досвідченими майстрами своєї справи.

Здійснюємо доставку в Московську, Смоленську, Калузької, Тульської, Тверську, Володимирську, Рязанську, Ярославську, Псковську, Новгородську, а також Ленінградську, Брянську, Орловську, Нижегородську, Іванівську області.

Зруби стандартних розмірів 3х4, 3х5, 3х6, 4х4, 4х5, 4х6 привеземо без передоплати! При замовленні зрубів інших розмірів за типовими і індивідуальними проектами стягується передоплата 10%. Розмір передоплати розраховується індивідуально.

Детальну інформацію про всіх умов замовлення, оплати, доставки Ви знайдете в розділі ДОСТАВКА.

Проектування та будівництво лазні — процес творчий. Діліться з нами ідеями, який свою лазню хочете бачити саме Ви. А ми, використовуючи наш досвід, допоможемо створити раціональний індивідуальний проект. І всього через 1-3 тижні лазня в зібраному вигляді буде радувати Вас.