Стегальный станок

Наша компанія надає своїм клієнтам весь цикл обладнання для виробництва готових стьобаних виробів: меблевих чохлів, ковдр, покривал, чохлів для подушок, матраців і т.д. У нас найкращій стегальный станок.

З 2014 року «Інтертехніка» — ексклюзивний дистриб’ютор в Росії фірми «HENGYE MACHINERY CO., LTD», виробника многоиголочных стегальных машин високої якості та функціональності. Аналогічні многоигольные стьобальними машини ми використовуємо з 2007 року на власному виробництві.

Оскільки наша компанія тісно пов’язана з фірмами, що виробляють домашній текстиль, а саме ковдри, покривала, матраци, ми довго і дуже уважно вивчали світовий ринок стегального обладнання і в підсумку вибрали найкраще на нашу думку стегальное обладнання у співвідношенні «ціна — якість».

При функціональності, не поступається західним аналогам і високій якості пропоновані нами верстати приблизно в 8-10 разів доступнішим за ціною, ніж аналогічне обладнання з країн Європи.

Всі моделі верстатів, представлені на сайті, працюють на нашому підприємстві, де їх завжди можна побачити в роботі, що безсумнівно дуже зручно для наших клієнтів при виборі обладнання.

Ми щиро віримо, що зможемо індивідуально допомогти кожному нашому клієнту у виборі обладнання і завжди із задоволенням відповімо на будь-що стосується його питання.

Досвідчені співробітники нашої компанії протягом декількох годин установлять, налаштують і запустять в роботу придбане обладнання, навчать Ваш персонал роботі з ним. Наше обладнання поставляється з встановленим програмним забезпеченням російською мовою, в комплекті з верстатом йде програма для самостійного створення нових малюнків стібки.