Стеклянные тамбуры

При підборі способу декорування входу в магазин або офісний центр особливу увагу привертають конструкції зі скла. Популярний варіант – стеклянные тамбуры, який дозволяє:

убезпечити від вуличного шуму;
обмежити приплив холодного повітря;
викликати інтерес у перехожих;
зробити акцент на корпоративному стилі;
підкреслити красу архітектурної форми будови;
створити «буферну» зону для відвідувачів;
забезпечити приплив сонячного світла;
зменшити ризик проникнення всередину сторонніх осіб;
оптимізувати людинопотік. У приватному секторі скляний тамбур можна побачити рідко, хоча такий варіант облаштування вхідної зони є досить вдалим. По-перше, не потрібно замислюватися про декорування фасаду – будівля буде виглядати з таким доповненням дуже ефектно. По-друге, конструкція зроблена з високоміцного скла і металевих елементів, відповідно, служить довго, витримує значні навантаження і володіє відмінними захисними властивостями. Приємним здивуванням для замовників стане і різноманітність дизайнерських і декоративних рішень. Подивіться на фото скляні тамбури з нашого каталогу і обов’язково знайдете ті варіації, які підійдуть не тільки за вартістю, але також по колірній гамі, стилю і конструктивним особливостям.

Ще одним аргументом на користь тамбура з скла стане його невелика вага. Так, монтаж можливий навіть при відсутності потужного фундаменту. Важливо враховувати, що для тривалого терміну експлуатації із збереженням візуальних та ізоляційних параметрів необхідний професійний монтаж. Фахівцям GlassLeader відмінно відомі тонкощі інсталяційного процесу, тому робота буде виконана якісно і за рекордно короткий час.