Столы подъемные гидравлические

За 70 років існування Marco AB накопичила великий досвід, щоб виробляти і продавати підйомні столи високої якості. Розробка і моделювання, конструювання і виробництво здійснюються на власному підприємстві р. Ангельхольм, Швеція. Ефективна і гнучка виробнича система дозволяють Marco задовольняти особливі вимоги замовників при замовленні нестандартних столів. У нас столы подъемные гидравлические.

Виробництво столів під особливі технічні рішення замовників є постійною завданням конструкторів і виробничого підрозділу Marco. Marco AB належить холдингової компанії Marco Group AB, провідного європейського виробника підйомних столів.

Основний офіс та виробничі потужності Marco AB розташовані в р. Ангельхольм, Швеція. В зоні Європейського Союзу діють кілька дочірніх компаній, вони відповідають за маркетинг продуктів, продаж на своїй території, а також здійснюють виробничу діяльність. Агенти і дистриб’ютори займаються продажем обладнання Marco в інших частинах світу. Основна частина столів шведського виробництва йде на експорт.